kerékvár-BÉKÁS Időfutam

Rajtidő Nevező Csapat Akesz regszám 
10:28:00 Ruthart Vilmos BVKK 08-0001 
10:30:00 TECHNIKAI IDŐ   
10:30:30 Balsai Tamás Dr. Velocittá  
10:31:00 Budai Katalin BTS 17-1435 
10:31:30 Szemák Balázs  575 Team   
10:32:00 Havacs Krisztina Sólyom Team SE 16-1205 
10:32:30 Monostori Ákos  Szerpentin K.E. 11-0406 
10:33:00 Gergely Szabolcs Velocittá  
10:33:30 Dusa Gábor Negyven plusz 17-1376 
10:34:00 Topor Imre DTSE  
10:34:30 Horváth Gréta ASE Kerékpár 16-1296 
10:35:00 Kálmánchey Bulcsú  18-1468 
10:35:30 Károly Petró ASE Kerékpár 10-0329 
10:36:00 Zsoldos Péter   
10:36:30 Szemák Dávid 575 Team  
10:37:00 Tóth Péter KisTri Team 17-1438 
10:37:30 Horváth Ákos Sólyom Team SE 15-1120 
10:38:00 Mészáros Gergő Prolog Szeged 19-1674 
10:38:30 Szólik Attila   
10:39:00 Zakariás János Érdi Kerékpáros és Triatlon Sportegyesület  
10:39:30 Babos Tibor Szerpentin KE 15-1188 
10:40:00 Schumann Máté Lotus Cycling Team  
10:40:30 Bánk András Szerpentin K.E. 13-0672 
10:41:00 Marosi Bence   
10:41:30 Héregi Péter Brigetio KSE 17-1364 
10:42:00 Csőgör Brigitta TRI-CO Triatlon Klub Nagykanizsa 19-1710 
10:42:30 Seres Judit Bringa Barátok 19-1677 
10:43:00 Hegedűs Miklós -  
10:43:30 Gregor Zoltán Brigetio KSE 13-0586 
10:44:00 Cs Nagy András VISE  
10:44:30 Kormos Csaba Szerdahelyi-Hóvári Cycling Team  
10:45:00 Kopornoky Péter eXtremeMan Club  
10:45:30 Labancz István  09-0066 
10:46:00 Ökördi Réka   
10:46:30 Héregi Péter Brigetio KSE 17-1412 
10:47:00 Fodor Laszlo amator  
10:47:30 Pogonyi Tibor Bringa Barátok 19-1676 
10:48:00 Csőgör Péter TRI-CO Triatlon Klub Nagykanizsa 19-1711 
10:48:30 Endrédi Deniel Aquaform  
10:49:00 Schattler Gábor VISE 14-0976 
10:49:30 Solti Ferenc  09-0114 
10:50:00 Akác Farkas    
10:50:30 Papp Mihály Brigetio KSE 17-1386 
10:51:00 Csikós Gergő Polythlon ETK 15-1128 
10:51:30 Csizmadia Zoltán  14-0780 
10:52:00 Fazakas Levente   
10:52:30 Pósa Bianka Kis Tri Team SE  
10:53:00 Rosenberg Mátyás   
10:53:30 Leányvári József Brigetio KSE 19-1689 
10:54:00 Akác Zsolt   
10:54:30 Hubert Ferenc   
10:55:00 Csikós-Nagy Zsolt Dunaújvárosi Bringások 13-0584 
10:55:30 Dóka Bálint Vágta Triatlon SE 19-1775 
10:56:00 Révész Gábor  19-1698 
10:56:30 Román Szilvia Green Riders 16-1244 
10:57:00 Földesi Gábor Crosskovácsi SKE 14-0803 
10:57:30 Fail Boglárka Brigetio KSE 17-1358 
10:58:00 Bokor Attila Sólyom Team SE 15-1078 
10:58:30 Horváth Ádám Vágta Triatlon SE 17-1417 
10:59:00 Pirityi Istvan  14-0839 
10:59:30 Lepold Zoltán Green Riders 19-1673 
11:00:00 TECHNIKAI IDŐ   
11:00:30 Berecz Bence Lotus Cycling Team  
11:01:00 Mészáros Alexandra Éva Brigetio KSE 17-1420 
11:01:30 Kocsis Zoltán Vágta Triatlon SE  
11:02:00 Nagy Péter   
11:02:30 Lepold Sámuel Green Riders 16-1333 
11:03:00 Banicz Balázs  16-1233 
11:03:30 Diószegi Renáta Szerpentin K E  
11:04:00 Baracskai Tibor Dénes Polythlon  
11:04:30 Dékány Tamás Mihály Brigetio KSE 19-1668 
11:05:00 Hausknecht Ferenc Bringabanda  
11:05:30 Dóka András Vágta Triatlon SE 19-1759 
11:06:00 Varga Vera BME Cycling  
11:06:30 Lepold Zoltán Antal Green Riders 18-1537 
11:07:00 Lázár József  15-1099 
11:07:30 Csintalan Miklós Brigetio KSE 17-1397 
11:08:00 Gaspar Zsolt Triatlonshop.hu 18-1519 
11:08:30 Makrai Bálint Vágta Triatlon SE  
11:09:00 Bendzsák András   
11:09:30 Fejes Mihály Green Riders 13-0603 
11:10:00 Maros András Lotus Cycling Team  
11:10:30 Tóth Kurucz Áron Esztergomi Küllőszaggatók KE 17-1447 
11:11:00 Vingl Balázs  Trek SE  
11:11:30 Zádori Sándor Brigetio KSE 19-1682 
11:12:00 gelencsér ferenc ujbuda superior mtb 17-1371 
11:12:30 Kocsis Barnabás Vágta Triatlon SE  
11:13:00 Torres Melinda Triatlonshop.hu 18-1520 
11:13:30 Fagyas Zsolt Green Riders 15-1020 
11:14:00 Bartos György  17-1366 
11:14:30 Tehelová Zuzana Brigetio KSE 19-1691 
11:15:00 Fajcsák Balázs   
11:15:30 Horváth Márk Vágta Triatlon SE 17-1415 
11:16:00 Lukács Roxána Polythlon ETK  
11:16:30 Fagyas László Green Riders 15-1031 
11:17:00 Solymosi Márton   
11:17:30 Hérics Csaba Brigetio KSE 19-1713 
11:18:00 Szabó Balázs Gergely BUI SZSE 18-1623 
11:18:30 Frei Dávid  13-0709 
11:19:00 Hankó Zoltán KTOF - Körös-toroki Oxigénfalók 16-1231 
11:19:30 Szabó Péter Green Riders 17-1346 
11:20:00 Szántó Péter Lotus Cycling Team  
11:20:30 Nagy Bulcsú Szerpentin KE  
11:21:00 Borosnyay Virág Polythlon ETK 18-1599 
11:21:30 Papp Mihály Brigetio KSE 19-1695 
11:22:00 Szabó Gréta Adél BUI SZSE 18-1624 
11:22:30 Lepold Anna Green Riders 19-1734 
11:23:00 Zsàmbok Lili DTSE  
11:23:30 Kis Gyula KisTri Team 14-0862 
11:24:00 Zsigri Ferenc  Batorfi Team  
11:24:30 Skuba Ákos Brigetio KSE 19-1767 
11:25:00 Szendrei Kornél  15-1059 
11:25:30 Orlóczki Dávid Green Riders  
11:26:00 Horváth Imre Stubers Bike Team 16-1249 
11:26:30 Jónás György KisTri Team  
11:27:00 Hatvani Róbert Sólyom Team SE 17-1374 
11:27:30 Hermann Róbert  19-1733 
11:28:00 Kovács Ákos Flórián DTSE  
11:28:30 Gulyás Szilveszter  13-0769 
11:29:00 Józsa András Green Riders 18-1639 
11:29:30 Jordán Dorka Lotus Cycling Team  
11:30:00 TECHNIKAI IDŐ   
11:30:30 Szász Attila Zalaszám Informatika 16-1318 
11:31:00 Bakos András Bakony Bike K.E. 09-0182 
11:31:30 Bodzán Károly AutoCity Skoda Zengő 18-1571 
11:32:00 Kiss Attila KisTri Team  
11:32:30 Kovács Kinga UTE 17-1444 
11:33:00 Cseke Zoltán  17-1340 
11:33:30 András Vince Green Riders  
11:34:00 Szeles Péter   
11:34:30 Lipkovics Bence Szerpentin K.E. 14-0785 
11:35:00 Kovács Áron   
11:35:30 Molnár Tamás Polythlon ETK  
11:36:00 Gál István József Kerékpársport2000 SE 13-0761 
11:36:30 Sándor Tamás Szo ESE 10-0383 
11:37:00 Németh Bettina Tímea Team SunVelo SE. 16-1322 
11:37:30 Tóth Péter Sólyom Team SE 17-1427 
11:38:00 Távoly Péter Speed-way Team 18-1498 
11:38:30 Kovács György Team Epronex - BSS Oil 19-1693 
11:39:00 Huszár László SAC-Karbona 09-0099 
11:39:30 Varga Anita  18-1630 
11:40:00 Horváth Zoltán Lotus Cycling Team 19-1699 
11:40:30 Molnár István KisTri Team  
11:41:00 Hajas Tibor SZELESHÁT BIRTOK KECSKEMÉTI ES 19-1749 
11:41:30 Plesz Botond Anonym SE Bonyhád  
11:42:00 Kiss Tamás  19-1763 
11:42:30 Fodor Tamás Gyömrő VSK 18-1466 
11:43:00 Soltész Csaba  16-1288 
11:43:30 Zilahy Gyula Dr.  Polythlon ETK 14-0866 
11:44:00 Nyári Bendegúz Tamás BME Cycling  
11:44:30 Pichner József VKE-Nelson Pepperl+Fuchs MTB Team 18-1477 
11:45:00 Ábel Melinda  18-1478 
11:45:30 Kis-Gál Árpád   
11:46:00 Szekeres Péter Szeleshát Birtok Kecskeméti ES 19-1742 
11:46:30 Irimi Norbert   
11:47:00 Reé Balázs Biondo Bike Club 19-1771 
11:47:30 Rákóczi Viktor Fehérvár Cycling Team 18-1492 
11:48:00 Takács László Szenyor KSzSe 11-0448 
11:48:30 Jakus Gábor   
11:49:00 Antal Attila Merida CST Road Team 11-0405 
11:49:30 Beke Gábor BME cycling  
11:50:00 Kiss Attila  17-1372 
11:50:30 Nagy Gergely Triacto 3 Lépés SE  
11:51:00 Sárközy István  18-1523 
11:51:30 Bordás Eszter Fehérvár Cycling Team  
11:52:00 Turák Olivér - 13-0615 
11:52:30 Nedelka József   
11:53:00 Rózsa Péter MediConcept - Previftt SE 15-1106 
11:53:30 Katona Csaba  14-0792 
11:54:00 Bernárd János Budai XI SE  
11:54:30 Inamori Kojiro Biondo Bike Club 17-1459 
11:55:00 Dr Nyitray László Polythlon ETK 16-1234 
11:55:30 Cseh Gábor   
11:56:00 Sisa Péter KisTri Team 18-1602 
11:56:30 Kívés István SZoESE  
11:57:00 Kedves Attila  15-1141 
11:57:30 Meglécz Ádám Hungarofondo 19-1778 
11:58:00 Tóth Tamás 575 Team  
11:58:30 Simon Gergely   
11:59:00 Jánoki Ádám Brigetio KSE 19-1741 
11:59:30 Pohner Gréta BUI SZSE 17-1450 
12:00:00 TECHNIKAI IDŐ   
12:00:30 Bagarus Bence Lotus Cycling Team  
12:01:00 Dienes Zoltán SAXUM KSC 18-1576 
12:01:30 Petes Miklós Mátra Biker SC  
12:02:00 Forgó Tibor Salgótarjáni HKE 09-0052 
12:02:30 Takács Péter Mazsola KSE 09-0258 
12:03:00 Szél Gábor K3 SE 13-0751 
12:03:30 Meglécz Máté Hungarofondo 19-1779 
12:04:00 Nagy Imre Szingó SE 09-0220 
12:04:30 Jászai Péter   
12:05:00 Benkő István Stubers Bike Team 16-1271 
12:05:30 Nagy Péter Salgótarjáni HKE 11-0474 
12:06:00 Pápai Gábor KisTri Team  
12:06:30 Lernyei András Hungarofondo 19-1783 
12:07:00 Kalocsa Attila  16-1307 
12:07:30 Szikszai Mónika Megathlon SE  
12:08:00 Herczeg Levente SAXUM KSC.  
12:08:30 Bali Sára Salgótarjáni HKE 18-1489 
12:09:00 Krausz Zoltán FTC  
12:09:30 Lernyei Samu Hungarofondo 19-1784 
12:10:00 Nagy Gergő Miránk-DOMKK  
12:10:30 Keszericze Zsolt AUTOCITY SKODA ZENGŐ 18-1636 
12:11:00 Petrohán Zsolt KisTri Team 15-1129 
12:11:30 Kludák Adrienn KVSRC  
12:12:00 Ronald Kuba Brigetio KSE  
12:12:30 Drijver Alexander   
12:13:00 Braun Ferenc Attila  13-0654 
12:13:30 Molnár Lajos Nincs  
12:14:00 Moós Bercel BUI SZSE 18-1629 
12:14:30 Molnár Levente Kószegi Triatlon és Úszó Klub 14-0828 
12:15:00 Varga Gusztáv Blue Scorpions - Bendzsó Team 09-0013 
12:15:30 Drijver Bertold UTE-Merida   
12:16:00 Anton Krisztián KisTri Team  
12:16:30 Krekács Barna HungaroFondo  
12:17:00 Dér Zsolt SAXUM KSC. 09-0231 
12:17:30 Sipos Andrea Dr.  Blue Scorpions Bendzso Team 13-0630 
12:18:00 Szabóné Szeibert Krisztina Piroska Szörp Kecskeméti Első Sor SE 13-0593 
12:18:30 Szrencsik János Delta Speed Wheel 18-1620 
12:19:00 Kósa Csaba Blue Scorpions 11-0452 
12:19:30 Fritz Márton BÚI SZSE 18-1597 
12:20:00 Rukchon Koychuen Lotus Cycling Team  
12:20:30 Lázár Hunor Marcell -  
12:21:00 Szeibert Anikó KisTri Team 19-1774 
12:21:30 Fischer Márk Hungaro Fondo 19-1781 
12:22:00 Albert Gergely Sólyom Team SE 18-1631 
12:22:30 Biró Levente BUI SZSE 17-1414 
12:23:00 Laszlo dr. Kormosói  13-0765 
12:23:30 Taligás Tamás Delta Speed Wheel 18-1575 
12:24:00 Szabó Zoltán Piroska Szörp Kecskeméti Első Sor SE 13-0590 
12:24:30 Lévai Lóránt Sólyom Team SE 17-1448 
12:25:00 Budai Péterné Dr.  12-0493 
12:25:30 Mance Imre HungaroFondo 19-1788 
12:26:00 Kapott Szonja Fehérvár Cycling Team  
12:26:30 Tóth Milán   
12:27:00 Birtók Ádám KisTri Team 19-1773 
12:27:30 Kiss Norbert  egyeni 17-1443 
12:28:00 Masa Zoltán DVTK-Freeriderz 12-0532 
12:28:30 Hosszú Dániel Mazsola KSE  
12:29:00 Bauer Attila Zengő Se 18-1518 
12:29:30 Andaházy Bence HungaroFondo  
12:30:00 TECHNIKAI IDŐ   
12:30:30 Minczér Árpád István Foto-Art.hu 14-0959 
12:31:00 Benedek András MAGICBIKE.HU  
12:31:30 Mészáros Zoltán Bakony Bike K.E. 12-0536 
12:32:00 Yokochi Shinsuke Polythlon ETK   
12:32:30 Pécseli Gergő ASE Kerékpár  
12:33:00 Halász Krisztián DVTK-Freeriderz  
12:33:30 Andaházy Márk HungaroFondo  
12:34:00 Kovács Gergely KisTri Team  18-1586 
12:34:30 Till Tamás KVSRC  
12:35:00 Pék Eszter  Dksi   
12:35:30 Vida Zsolt Bakony Bike K.E. 14-1934 
12:36:00 Benczés Krisztina Dr. Bátorfi-Agria Ktk. 13-0580 
12:36:30 Fischer Fanni Hungaro Fondo 19-1780 
12:37:00 Nagy Tibor gruppetto 09-0008 
12:37:30 Takács Dániel   
12:38:00 Boronkay Péter Mercedes-Benz Gyár KMSE  
12:38:30 Gulyás Tamás AutóCity Skoda Zengő 18-1470 
12:39:00 Adorján András  13-0687 
12:39:30 Aklan György HungaroFondo  
12:40:00 Berkes Lajos Bakony Bike K.E. 09-0106 
12:40:30 Lénárd Béla Zengő SE 18-1579 
12:41:00 Nyirkó Attila MRCC (Miskolci Road Cycling Club Egyesület) 19-1660 
12:41:30 Boronkay-Ponicsán Katalin Mercedes-Benz Gyár KMSE  
12:42:00 Papp Zoltán Salgótarjáni AC 09-0070 
12:42:30 Imre Zsolt FTC  
12:43:00 Koncz Balázs    
12:43:30 Lénárd Henrietta Zengő SE 18-1572 
12:44:00 Felipe Miranda Gaston MRCC (Miskolci Road Cycling Club Egyesület) 14-0942 
12:44:30 Császár Attila Mercedes-Benz Gyár KMSE  
12:45:00 Bakos Kristóf Bakony Bike K.E. 18-1544 
12:45:30 Matuz Etelka FTC  
12:46:00 Balikó László Szerpentin K.E. 16-1304 
12:46:30 Varga Kristóf  Hungarofondo  
12:47:00 Somogyi László  MRCC (Miskolci Road Cycling Club Egyesület)  
12:47:30 Kálmán Csenge   
12:48:00 Puy László Spuri Sc  
12:48:30 Balogh Lajos Sólyom Team SE  
12:49:00 Iván Attila  18-1546 
12:49:30 Stodulka Péter  15-1052 
12:50:00 Endrédi Erhard Aquaform  
12:50:30 Molnár Ferenc MRCCE  
12:51:00 Tóth Gábor SAC-Karbona 09-0250 
12:51:30 Török László Mátra Biker SC  
12:52:00 Horváth Zoltán Bakony Bike K.E. 14-0938 
12:52:30 Füzesi Zoltán   
12:53:00 Bánhidy Attila Magic Bika  
12:53:30 Ferencz István 575  
12:54:00 Pap László  15-1042 
12:54:30 Sarankó Gergely  17-1465 
12:55:00 Zügn Károly Radinsel  
12:55:30 Meidl András Megathlon SE  
12:56:00 Bognár Marcell  Hungarofondo  
12:56:30 Barát Richárd Gyömrő VSK 19-1663 
12:57:00 Vörös Csaba Szerpentin K.E.  
12:57:30 Madarász Áron Brigetio KSE 17-1432 
12:58:00 Gall Anthony Bakony Bike K.E. 15-1047 
12:58:30 Bódi Tamás Mindenki Bajnok  
12:59:00 Forintos Norbert BME Cycling  
12:59:30 Lindmayer Antal HungaroFondo  
13:00:00 TECHNIKAI IDŐ   
13:00:30 Csoknyai Attila   
13:01:00 Vojcsik Viktor Gyömrő Kerékpáros Szakosztály 14-0910 
13:01:30 Petz Zsuzsanna   
13:02:00 Gayer László Mindenki Bajnok  
13:02:30 Fodor Dávid Ózdi Kerékpáros Egyesület  
13:03:00 György Zsolt Dr. Mátra Biker SC 13-0573